| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 100 |
| Év: | 1924 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46205 |
| ID (link): | 29416 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Pinterits Tibor |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 100 |
| Év: | 1924 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 46205 |
| ID (link): | 29416 |
| Gyűjtő: | PL |