| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Könyves Tóth. |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 107a |
| Év: | 1934 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 4889 |
| Leltári szám: | 46180 |
| ID (link): | 29389 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Könyves Tóth. |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 107a |
| Év: | 1934 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 4889 |
| Leltári szám: | 46180 |
| ID (link): | 29389 |
| Gyűjtő: | PL |