| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1229-1979 |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1979] |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 122 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 40615 [Kamnik 1229-1979] |
| Leltári szám: | 46178 |
| ID (link): | 29387 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAVASZY Noémi |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1229-1979 |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1979] |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 122 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 40615 [Kamnik 1229-1979] |
| Leltári szám: | 46178 |
| ID (link): | 29387 |
| Gyűjtő: | PL |