| Művész: | WEISER, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4567 |
| ID (link): | 28111 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | WEISER, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4567 |
| ID (link): | 28111 |
| Gyűjtő: | PL |