| Művész: | WEISER, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 86 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4244 |
| ID (link): | 28110 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | WEISER, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 86 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4244 |
| ID (link): | 28110 |
| Gyűjtő: | PL |