| Művész: | MAŘÍK, Otakar (M. Fils) |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Semsey Andor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 118 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 10868 |
| ID (link): | 28026 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MAŘÍK, Otakar (M. Fils) |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Semsey Andor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 118 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 10868 |
| ID (link): | 28026 |
| Gyűjtő: | PL |