| Művész: | SCHÖNER, Erich |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Roland Roveda |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45960 |
| ID (link): | 27182 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SCHÖNER, Erich |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Roland Roveda |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45960 |
| ID (link): | 27182 |
| Gyűjtő: | PL |