| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szeretetteljes üdvözlet Koncsek Pál |
| Technika: | [X] |
| Opusz szám: | op. 1045 |
| Év: | |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56649 |
| ID (link): | 27142 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Szeretetteljes üdvözlet Koncsek Pál |
| Technika: | [X] |
| Opusz szám: | op. 1045 |
| Év: | |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56649 |
| ID (link): | 27142 |
| Gyűjtő: | PL |