| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | P.F. 1990 Familiae Andruskó |
| Technika: | X2/col. |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 37523 |
| ID (link): | 27089 |
| Gyűjtő: | PF |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | P.F. 1990 Familiae Andruskó |
| Technika: | X2/col. |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 37523 |
| ID (link): | 27089 |
| Gyűjtő: | PF |