| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Senta – Zenta |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37520 |
| ID (link): | 27086 |
| Gyűjtő: | PF |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Senta – Zenta |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37520 |
| ID (link): | 27086 |
| Gyűjtő: | PF |