| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Zoltán |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 37513 [bányász] |
| Leltári szám: | 37514 |
| ID (link): | 27080 |
| Gyűjtő: | PF |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Zoltán |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 37513 [bányász] |
| Leltári szám: | 37514 |
| ID (link): | 27080 |
| Gyűjtő: | PF |