| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | P. F. ’98 1999 2000 Poór család |
| Technika: | [X]/col. |
| Év: | 1998 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 37512 |
| ID (link): | 27078 |
| Gyűjtő: | PF |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | P. F. ’98 1999 2000 Poór család |
| Technika: | [X]/col. |
| Év: | 1998 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 37512 |
| ID (link): | 27078 |
| Gyűjtő: | PF |