| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [modern épület háttében templom] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9805 |
| ID (link): | 27057 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [modern épület háttében templom] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9805 |
| ID (link): | 27057 |
| Gyűjtő: | PL |