| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Városi Járási Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 8706 |
| ID (link): | 27046 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Városi Járási Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 8706 |
| ID (link): | 27046 |
| Gyűjtő: | PL |