| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Városi Járási Könyvtár Tapolca ex libris |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45944 |
| ID (link): | 27045 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Városi Járási Könyvtár Tapolca ex libris |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45944 |
| ID (link): | 27045 |
| Gyűjtő: | PL |