| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Semperger József |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán 1972 |
| Leltári szám: | 45939 |
| ID (link): | 27026 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Semperger József |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán 1972 |
| Leltári szám: | 45939 |
| ID (link): | 27026 |
| Gyűjtő: | PL |