| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Pócsik Dénesné ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 74 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (Pócsik vizilabdázó) |
| Leltári szám: | 45938 |
| ID (link): | 27020 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Pócsik Dénesné ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 74 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (Pócsik vizilabdázó) |
| Leltári szám: | 45938 |
| ID (link): | 27020 |
| Gyűjtő: | PL |