| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Nagy Laci könyve |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4724 |
| ID (link): | 27007 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Nagy Laci könyve |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4724 |
| ID (link): | 27007 |
| Gyűjtő: | PL |