| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Helsingör, 1972 |
| Leltári szám: | 10283 |
| ID (link): | 27001 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Helsingör, 1972 |
| Leltári szám: | 10283 |
| ID (link): | 27001 |
| Gyűjtő: | PL |