| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45922 |
| ID (link): | 26994 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45922 |
| ID (link): | 26994 |
| Gyűjtő: | PL |