| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | MK [IM IK] |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (MK=Megyei könyvtár) |
| Leltári szám: | 12674 |
| ID (link): | 26980 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | MK [IM IK] |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (MK=Megyei könyvtár) |
| Leltári szám: | 12674 |
| ID (link): | 26980 |
| Gyűjtő: | PL |