| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Familiae Madár |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | a duplumon 1976 |
| Leltári szám: | 4723 |
| ID (link): | 26977 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Familiae Madár |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | a duplumon 1976 |
| Leltári szám: | 4723 |
| ID (link): | 26977 |
| Gyűjtő: | PL |