| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kertész Károly |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11866 |
| ID (link): | 26969 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kertész Károly |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11866 |
| ID (link): | 26969 |
| Gyűjtő: | PL |