| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jerzi Gábor könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9779 |
| ID (link): | 26949 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jerzi Gábor könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9779 |
| ID (link): | 26949 |
| Gyűjtő: | PL |