| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gyimesi Alajos |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9772 |
| ID (link): | 26937 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TROJAN Marian József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gyimesi Alajos |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9772 |
| ID (link): | 26937 |
| Gyűjtő: | PL |