| Művész: | BORDÁS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gubisi Tibor exlibris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 462 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (op. 331) |
| Leltári szám: | 45740 |
| ID (link): | 26841 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BORDÁS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gubisi Tibor exlibris |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 462 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (op. 331) |
| Leltári szám: | 45740 |
| ID (link): | 26841 |
| Gyűjtő: | PL |