| Művész: | BORDÁS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1966 Dr. Bordás Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 393 |
| Év: | 1965 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (op. 274) |
| Leltári szám: | 6300 |
| ID (link): | 26789 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BORDÁS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK 1966 Dr. Bordás Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 393 |
| Év: | 1965 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | (op. 274) |
| Leltári szám: | 6300 |
| ID (link): | 26789 |
| Gyűjtő: | PL |