| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Dorogi Márton |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 360 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9068 |
| ID (link): | 26315 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | In memoriam Dorogi Márton |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 360 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9068 |
| ID (link): | 26315 |
| Gyűjtő: | PL |