| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Petrovics Sándorné |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 313 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45614 |
| ID (link): | 26279 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Petrovics Sándorné |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 313 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45614 |
| ID (link): | 26279 |
| Gyűjtő: | PL |