| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1978 50 BUÉK 1979 PF. Bali Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 308 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4767 |
| ID (link): | 26276 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1978 50 BUÉK 1979 PF. Bali Ferenc |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 308 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4767 |
| ID (link): | 26276 |
| Gyűjtő: | PL |