| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Nagy Lászlóék könyveiből |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 275 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4726 |
| ID (link): | 26247 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Nagy Lászlóék könyveiből |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 275 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4726 |
| ID (link): | 26247 |
| Gyűjtő: | PL |