| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Városi Járási Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 273 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4727 |
| ID (link): | 26245 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Városi Járási Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 273 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4727 |
| ID (link): | 26245 |
| Gyűjtő: | PL |