| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Gombos László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 228 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10871 |
| ID (link): | 26214 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Gombos László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 228 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10871 |
| ID (link): | 26214 |
| Gyűjtő: | PL |