| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferencné |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 64 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 53 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45692 |
| ID (link): | 26069 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY László Lázár |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferencné |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 64 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 53 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45692 |
| ID (link): | 26069 |
| Gyűjtő: | PL |