| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | vitéz báró Roszner István könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 382 |
| Év: | |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | 377 |
| Leltári szám: | 19793 |
| ID (link): | 2601 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | vitéz báró Roszner István könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 382 |
| Év: | |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | 377 |
| Leltári szám: | 19793 |
| ID (link): | 2601 |
| Gyűjtő: | PL |