| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Krier Rudolf PF 1985 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 213 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45261 |
| ID (link): | 25903 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Krier Rudolf PF 1985 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 213 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45261 |
| ID (link): | 25903 |
| Gyűjtő: | PL |