| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Hortobágyi Nemzeti Park ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 91 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | C/41 |
| Leltári szám: | 45273 |
| ID (link): | 25876 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Hortobágyi Nemzeti Park ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 91 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | C/41 |
| Leltári szám: | 45273 |
| ID (link): | 25876 |
| Gyűjtő: | PL |