| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Értelmiségi Kör Cegléd |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 258 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45274 |
| ID (link): | 25869 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | CSIBY Mihály |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Értelmiségi Kör Cegléd |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 258 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 45274 |
| ID (link): | 25869 |
| Gyűjtő: | PL |