| Művész: | TELLINGER István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferenc |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 46254 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24807 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TELLINGER István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Poór Ferenc |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 46254 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24807 |
| Gyűjtő: | PL |