| Művész: | WINTERNITZ Mária |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex herbario Újköztemető |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1997 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sedum spurium M.B. [kaukázusi varjúháj] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24617 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | WINTERNITZ Mária |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex herbario Újköztemető |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1997 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sedum spurium M.B. [kaukázusi varjúháj] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24617 |
| Gyűjtő: | PL |