| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Szécsi András |
| Technika: | X2/2 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 12675 |
| ID (link): | 24500 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Szécsi András |
| Technika: | X2/2 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 12675 |
| ID (link): | 24500 |
| Gyűjtő: | PL |