| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Kárp-Kovács Klára |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 140 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7078 |
| ID (link): | 24457 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Kárp-Kovács Klára |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 140 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7078 |
| ID (link): | 24457 |
| Gyűjtő: | PL |