| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Demeter Jenő dr. könyve |
| Technika: | X1/2 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Dózsa |
| Leltári szám: | 4703 |
| ID (link): | 24394 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Demeter Jenő dr. könyve |
| Technika: | X1/2 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Dózsa |
| Leltári szám: | 4703 |
| ID (link): | 24394 |
| Gyűjtő: | PL |