| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Esztergály Katalin |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 223 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Platón |
| Leltári szám: | 11488 |
| ID (link): | 24266 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Esztergály Katalin |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 223 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Platón |
| Leltári szám: | 11488 |
| ID (link): | 24266 |
| Gyűjtő: | PL |