| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Dutkay Dénes |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 234 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24263 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Dutkay Dénes |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 234 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24263 |
| Gyűjtő: | PL |