| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Boldogok a békességesek exlibris |
| Technika: | X2+T |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Lásd Mt 5,9 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24253 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Nándor Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Boldogok a békességesek exlibris |
| Technika: | X2+T |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Lásd Mt 5,9 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24253 |
| Gyűjtő: | PL |