| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Elekes Vencel Exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1981 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24143 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Elekes Vencel Exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1981 |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24143 |
| Gyűjtő: | PL |