| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Ejti [Ex libris Edit] |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5011 |
| ID (link): | 24141 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Ejti [Ex libris Edit] |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 5011 |
| ID (link): | 24141 |
| Gyűjtő: | PL |