| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Edit |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1980 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [cserepes virág] |
| Leltári szám: | 4881 |
| ID (link): | 24123 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Edit |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1980 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [cserepes virág] |
| Leltári szám: | 4881 |
| ID (link): | 24123 |
| Gyűjtő: | PL |