| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Edit |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [kút] |
| Leltári szám: | 5014 |
| ID (link): | 24116 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Edit |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Edit |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [kút] |
| Leltári szám: | 5014 |
| ID (link): | 24116 |
| Gyűjtő: | PL |